حملات سازمان تروریستی پ.ک.ک به مدارس و مراکز آموزشی

آذوح: سازمان تروریستی پ ک ک، به غیر از حملات خائنانه اش، فعالیتهایی برای اخلال نظم عمومی انجام میدهد. این سازمان با بازگشایی مدارس، چهره کثیف خود را در مدارس نشان میدهد.
این شبکه که بدون هیچگونه تردیدی کودکان معصومی که هدفشان تنها آموزش میباشد را مورد هدف قرار میدهد، تا حد جایگذاری بمب در مدارس پیشروی کرد.
به دبیرستان آناتولی فنی و حرفه ای واقع در شهرستان باغلار استان دیاربکر، از سوی اعضای سازمان تروریستی، نارنجک پرتاب شد.
در این حمله هیچ ضرر جانی به میان نیامد.
کودکان که پس از حمله از مدرسه خارج میشدند، لحظات سختی گذراندند.
گلوله توپی که اعضای سازمان تروریستی، دیروز (پنجشنبه) در شهرستان سیلوان و در نزدیکی یک مدرسه گذاشته بودند، در دست کودکان منفجر شد. یک کودک کشته شده و ۳ کودک دیگر نیز مجروح شدند.
سازمان تروریستی پ ک ک در شهرستان جیزره استان شیرناک نیز حوادثی به میان آورد.
در حین حوادثی که گروهی با بستن جاده و پرتاب کوکتولمولوتوف به پلیس به میان آوردند، دانش آموزان و آموزگاران لحظات سختی را در حین خروج از مدرسه گذراندند.
در شهرستان سیلوپی نیز اعضای شبکه تروریستی بیش از ۲۰ آموزگار را ربودند.
اعضای سازمان تروریستی که هدفشان ترساندن آموزگاران و دور نمودنشان از آموزش کودکان بود، به این هدف شوم نرسیدند.
علی رغم همه حملات سازمان تروریستی، آموزگاران و دانش آموزان از روز دوشنبه ۲۸ سپتامبر که سال تحصیلی ۲۰۱۵-۲۰۱۶ آغاز گردید، بدون وقفه به درسها ادامه می دهند.
در این میان، بر اساس نتایج یک نظر سنجی با موضوع “ترور” که میان آموزگارانی که در استانهای واقع در شرق و جنوب شرق کشور مشغول به کار میباشند، انجام گردید، ۵۹ درصد از آموزگاران، نمیخواهند تا محل کارشان را انتقال دهند.
۶۸درصد از این آموزگاران نیز، به سوال “آیا به دلیل حملات تروریستی موجود، قصد استعفا از کارتان را دارید یا نه؟” پاسخ منفی دادند.
تی آر تی فارسی
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn