لانه نفاق در نقده- رامین مردانی

این روزها روابط پشت پرده مسعود بارزانی رهبر کردهای عراق در خبرگزاری های رسمی کشور منتشر می شود و هر روز گوشه ای از دسیسه چینی ایشان آشکار می شود.
چندی پیش داعش به یکباره سر در آورده و به شهرهای ترکان شیعه در عراق هجوم برده و حسینیه ها را منفجر و مردم بی گناه را قتل عام می کند. و سپس سران داعش در اربیل مهمان مسعود بارزانی می شوند. شاهدان عینی خبر از تأمین بنزین داعش توسط اکراد اقلیم دارند.
گروهک رجوی، تروریستهای تکفیری – بعثی را انقلابیون عراق می نامد و پس از مذاکرات با مسعود بارزانی خودمختاری کردستان ایران (اشغال اراضی غرب آذربایجان) را از برنامه های اصلی این گروهک می داند. و در عوض بارزانی نیز از استقرار منافقین در اقلیم کردهای عراق استقبال می کند.
پیشمرگه هایی که سالها تحت تعلیم نظامی آمریکا بوده اند اینک ناامنی در مرزهای غرب آذربایجان ایجاد می کنند.
پیشمرگه های کرد شهر نفت خیز کرکوک، دیار ترکان شیعه را با چراغ سبز آک پارتی اشغال می کند و محموله های نفت را عازم اسرائیل، متحد اصلی خویش می کند. که دولت عراق انزجار خود را از این موضوع ابلاغ می دارد. دوستی اکراد و اسرائیل با انتشار کتب و روابط حسنه علنی شده و پرده از چهره واقعی آنان برداشته می شود.
از سوی دیگر ترور دانشمندان هسته ای طی سالهای اخیر و افشای اسناد همکاری موساد و اقلیم کردها در این جنایات همگی خبر از وجود فتنه ای در سطح منطقه می دهد. اسکان گروهک های تروریستی کرد که دامنه فعالیت آنان در ایران ، ترکیه و سوریه می باشد خود گواه این مطلب است.
اشغال شهر ترک کرکوک توسط پیشمرگه های کرد آدمی را بیاد حوادث خونین شهر نقده در بهار 1358 می اندازد که گروهک تروریستی دمکرات کردها در پی اشغال شهر نقده، دروازه آذربایجان به گفته دکتر چمران بودند.
با این اوصاف لزوم برچیده شدن دفتر این اقلیم در شهر حساسی همچون نقده با وجود کثرت دفاتر اقلیم در ایران بایستی از طرف مسئولان ذی الصلاح مورد بازنگری قرار گیرد.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn