سایت حامی خامنه‌‌ای و برادران لاریجانی اعلام کرد: رسالت عمارگونه اتهام‌زنی جنسی به منتقدان را ادامه می‌دهیم

آذوح: سایت «صلح‌ نیوز» حامی علی خامنه‌ای اعلام کرد به رسالت «عمار‌گونه» خود مبنی بر اتهام‌زنی «جنسی» به منتقدان رهبر جمهوری اسلامی و برادران لاریجانی ادامه خواهد داد.
امیرحسین طاهر‌خان که پیش‌تر از حامیان محمود احمدی‌نژاد محسوب می‌شد در یک ماه گذشته با راه‌اندازی سایتی به نام «صلح نیوز» به دفاع از علی خامنه‌ای و برادران لاریجانی برخاسته است.
طاهرخان که این سایت را به تنهایی اداره می‌کند اعلام کرده با وجود انتقاد‌ها٬ برای ایفای رسالت «عمار‌گونه» خود مبنی بر دفاع از «آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت مطلقه فقیه محکم ایستاده» است.
این سایت محافظه‌کار در یک ماه گذشته مطالب تمجید‌آمیز فراوانی درباره صادق٬ علی و فاضل لاریجانی منتشر کرده و از اقدامات آن‌ها به طور مطلق دفاع کرده است.
محمود احمدی‌نژاد به عنوان مهمترین مخالف برادران لاریجانی طی این مدت از سوی این سایت حامی روسای قوای قضائیه و مقننه تحت حملات گسترده‌ای قرار گرفته است.
این سایت به منتقدان علی خامنه‌ای نیز اتهام‌های «جنسی» شنیعی وارد می‌کند و وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی هم تا کنون در برابر این اتهام‌ها سکوت اختیار کرده است.
محمد رحمانی٬ سردبیر سایت توقیف شده «نکات‌پرس» که به خاطر انتشار کامنتی در این سایت علیه فاضل لاریجانی از دنیای سیاست خداحافظی کرده به اتهامات «صلح نیوز» واکنش نشان داده است.
رحمانی در صفحه «گوگل‌پلاس» بی‌آنکه به نام طاهر‌خان اشاره کند نوشته که «آدم آن قدر پست و حقیر می‌شه که این‌طور با ابروی مردم بازی کنه؟»
وی خطاب به حامیان این سایت نوشته «اگر این رویه انقلابی‌گری و دفاع از ارزش‌ها است مرده شور ارزش‌ها‌تون را یک جا ببره
رحمانی همچنین نوشته «رئیس {سایت صلح نیوز} که کراهت دارم اسمش را ببرم تا دیروز زیر بیرق مشایی یقه چاک می‌داد {حالا} مدتی است رفته زیر پرچم لاریجانی‌ها
محمد رحمانی در حال حاضر تنها به خاطر انتشار کامنتی علیه فاضل لاریجانی در سایت توقیف شده «نکات پرس» با وثیقه ۲۰ میلیون تومانی آزاد است.
وی نوشته به بازپرس خود گفته به همکارانش تاکید کرده بود «علیه خدا کامنت تائید کردید کردید٬ اما علیه برادران مقدس لاریجانی نبینم چیزی بزنید {که} از دستشون در رفت و ما می‌دانستیم این خط سرخ است
محمد رحمانی در آخرین پست خود به واقعیت‌های فعالیت‌های سیاسی نیرو‌های حزب‌الله در جمهوری اسلامی اشاره و اعترافات کم‌سابقه‌ای در این زمینه کرده است.
وی نوشته «فعالیت سیاسی در کشور حتی در دفاع از نظام با قرائت آزاد و عدالت طلبانه آخرش می‌شود همین جایی که من هستم یک پرونده قضایی، اعصاب خورد، خانواده مضطرب و...»
این فعال رسانه‌ای حزب‌الله افزوده «ما را نمی‌خواهند. زورمان هم نمی‌رسد. اگر هم صدایمان را بلند کنیم و گردنمان را افراشته کنیم و بر آرمان‌هایمان تاکید کنیم جایمان می‌شود اوین و رجایی شهر
رحماتی نوشته «نگارنده تا آن ایام که در بسیج بود و از فتنه و مبارزه با آن و قبلتر از لزوم ولایت‌مداری سخن می‌گفت لوح‌باران می‌شد و بسجی مخلص خطاب می‌شد؛ اما امروز اگر از عدالت و آزادی بیان در چارچوب خود برای دفاع از‌‌‌ همان نظام بگویم نتیجه‌اش می‌شود همین
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزوده که «این کلاه سیاست اصلا برای ما گشاد است. اگر از نظام حتی به شیوه ضد اخلاقی {صلح نیوز} اما در چارچوب تعریف شده دفاع کنی در حالی که دیگران را رسما به فساد جنسی و رابطه با دخترشان به دروغ متهم ‌کنی، خیلی اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. اما امان از کامنت انتقاد به اخوی‌ها {لاریجانی‌ها}...»
سردبیر سایت «نکات‌پرس» در بخش دیگری از یادداشت خود به «ترس» نیرو‌های حزب‌الله برای پذیرش کفالتش اشاره کرده و نوشته یک اصلاح‌طلب که همیشه او را «فتنه‌گر» می‌دانسته حاضر شده کفالت وی را بر عهده بگیرد.
وی در پایان اضافه کرده که حوزه سیاست در جمهوری اسلامی را «کثیف» و «ملک شخصی» می‌داند و از این دنیا خداحافظی خواهد کرد.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn