آزربایجان فاتح دربی والیبال آزربایجان+ تصاویر

آذوح: تیم والیبال شهرداری تبریز توانست در یک بازی زیبا و تماشاگر پسند تیم شهرداری اورمیه را با شکست بدرقه کند. جدال آزربایجانی ها در لیگ برتر والیبال در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد که میزبان سه بر صفر میهمان خود را از پیش رو برداشت.
به گزارش اؤیرنجی سسی، شاگردان حسین معدنی سرمربی شهرداری تبریز در این بازی در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ اورمیه را شکست دادند تا با ۱۸ امتیاز و یک پله صعود در رتبه پنجم جدول این رقابت ها قرار گیرند.
والیبال1شهرداری اورمیه نیز با ۱۵ امتیاز قبلی و یک پله نزول در جایگاه هشتم جدول لیگ برتر والیبال در پایان دور رفت قرار گرفت.
حدود دو هزار نفر این دیدار را در سالن شهید اقدمی تبریز تماشا کردند که تعدادی از آنان از اورمیه به این سالن آمده بودند.
مهدی کریمی و علیرضا بهبودی بازیکنان تاثیر گذاری در پیروزی شهرداری تبریز بودند.
محمد شاهمیری به عنوان داور اول، علیرضا قریب (داور دوم) و سعید درخشنده به عنوان ناظر، قضاوت و نظارت بر این بازی را بر عهده داشتند.
از نکات جالب توجه این دیدار می توان به حضور هواداران اورمیه ای در سالن اقدمی تبریز اشاره کرد که توسط تبریزی ها به گرمی استقبال شدند.
هواداران تبریزی و اورمیه ای با تشویق هر دو نماینده والیبال آزربایجان فرهنگ غنی و بالای خود را به رخ تماشاگران ایرانی کشیدند. در حالیکه گوینده سالن نتیجه دیدار تراختور سازی و پیروزی این تیم را اعلام کرد کل هواداران حاضر در سالن شعار یاشاسین تراختور را سر دادند.
بعد از پایان بازی مهدی کریمی و حسین معدنی به نزد هواداران اورمیه رفتند و از آنها بدلیل حضور و حمایت از تیم محبوبشان تشکر کردند.
هواداران اورمیه در ابتدا و انتهای بازی با صدا زدن نام مرحوم سعید هاشمی یاد وی را گرامی داشتند.
شهرداری تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر در بندر عباس به مصاف نماینده این شهر خواهد رفت.
والیبال1 والیبال2تصاویر از صفحه فیس بوک اورمیا باخ

والیبال2

والیبال1

والیبال1
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn