انتقال دوتن از بازداشت شدگان هوادار تیم تراختور به بیمارستان/ممانعت مسئولین از ملاقات بازداشت شدگان با بستگانشان

آذوح: دو تن از هواداران تراختور که در پی ارسال اس‌ام‌اس به مسئولین بازداشت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
یاشار سعادتی و سالار سعادتی که هردو زیر ۱۸ سال سن دارند و هردو مبتلا به نارسایی قلبی هستند در پی بی‌هوشی به بیمارستان شهید محلاتی تبریز منتقل شدند.
یکی از نزدیکان این خانواده به گزارشگر هرانا گفت: «مادر این دو جوان که یک لحظه هنگام انتقال با برانکارد موفق به دیدار فرزندان خود در بیمارستان شده بود احتمال ضرب و شتم ایشان را داده است
زمانی که وضعیت این دو نوجوان روبه وخامت می‌گذارد به مادر ایشان اطلاع می‌دهند که خود را به بیمارستان شهید محلاتی تبریز که متعلق به سپاه پاسداران است برساند، ولی اجازه هیچ‌گونه ملاقاتی تا این لحظه به ایشان داده نشده است.
یاشار و سالار سعادتی دو برادر دوقلو و هردو ۱۶ ساله هستند که در پی اعتراض هواداران تیم تراختور و اس‌ام‌اس‌های ایشان به مسئولین این تیم بازداشت شدند.
لازم به یادآوریست، در پی ابقای مجید جلالی و ناراحتی هواداران تیم تراختور سازی آذربایجان عده‌ای از هواداران این تیم با پخش شماره تلفن اعضای هیئت مدیره، مدیر و سرمربی تراختور اعتراض خود را به عدم توجه مسئولین به خواست هواداران مبنی بر بازگرداندن «تونی اولیویرا» را با ارسال اس‌ام‌اس نشان دادند.
نهادهای امنیتی نیز در پی این اعتراض هوادارن تیم تراختور سازی، طی روزهای اخیر با شناسایی برخی از ارسال کنندگان اس‌ام‌اس ۱۹ تن را در شهر تبریز و ۶ تن نیز در ارومیه دستگیر کرده‌اند.
تا کنون از اتهامات بازداشت شدگان اطلاع دقیقی در دست نیست.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn