ویدئوی استعفای مجری یک تلویزیون دولتی ایران در برنامه زنده

آذوح: نجم‌الدین شریعتی، مجری برنامه «سمت خدا» هنگامی که برنامه در حال پخش زنده بود، استعفا داد.
شریعتی با اشاره به برکناری سیدعبدالمجید رکنی تهیه‌کننده این برنامه اعلام کرد:‌«من همین جا اعلام می‌کنم تهیه کننده ما را از این برنامه برداشته‌اند و تا وقتی که او نیاید من هم دیگر به این برنامه نمی‌آیم
پس از صحبت مجری، حبیب الله فرحزاد نیز که به عنوان کارشناس در این برنامه زنده حضور داشت، گفت: «باید این را بگویم که حتی به رکنی اجازه نمی‌دهند پایش را به استودیو بگذارد
کارشناس برنامه در ادامه افزود: «تنشی در بین مسئولان صدا و سیما و تهیه کننده برنامه بوده و هر چه ما به مسئولان رو انداختیم آنها روی ما را زمین زدند. بنابراین اگر تهیه کننده و مجری برنامه برنگردد، ما کارشناس‌ها هم دیگر به این برنامه نخواهیم آمد
این برای اولین بار بعد از انقلاب اسلامی در ایران است که مجری یک برنامه زنده مذهبی در تلویزیون از اختلاف نظر خود با مدیران صدا و سیما صحبت کرده و استعفا می دهد.
پیشتر عبدالمجید رکنی، تهیه کننده این برنامه دلیل اخراج خود را «تمرد از رویه سازمانی و نامه‌ی انتقاد آقای ماندگاری خطاب به عزت الله ضرغامی» رئیس سازمان صدا و سیما عنوان کرده بود.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn