ائتلاف ملی سوریه: در حملات روسیه به حمص 36 غیرنظامی کشته شدند

آذوح: خالد خوجه رئیس ائتلاف سوریه، روز پنج شنبه 1 اکتوبر اعلام کرد حملات جنگنده‌های روسیه به حمص 36 کشته در میان غیرنظامیان در پی داشته است.
به گزارش العربیه، الخوجه بار دیگر بر لزوم برقراری منطقه امن در سوریه تاکید کرد تا به گفته وی از مردم سوریه در برابر اشغال‌گران روس، ایرانی و داعش، حمایت کند.
رئیس ائتلاف ملی سوریه، با محکوم کردن حملات روسیه به مناطقی در حمص، تاکید کرد که در این حملات 36 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. او گفت که جنگنده‌های روسیه مناطقی را هدف قرار دادند که هیچ‌گونه اثری از داعش یا القاعده، در آن مناطق یافت نمی‌شود.
الخوجه از جامعه جهانی خواست، روسیه را محکوم و اقدامات فوری برای حمایت از شهروندان سوری از طریق برقراری منطقه پرواز ممنوع ، به اجرا گذاشته شود.
رئيس ائتلاف ملی سوریه در صفحه توییتر خود نوشته است:« همه مواضع بمباران شده، غیرنظامی بودند. 36 نفر در این مناطق که داعش و القاعده در آنها حضور ندارند، کشته شدند
خوجه که در نشست مجمع عمومی سازمان ملل حضور دارد، با تاکید بر اینکه پنج منطقه در حمص مورد حمله جنگنده‌های روسی قرار گرفته است، گفت که داعش پیشتر در این مناطق شکست خورده بود.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn