راه اندازی دوره ''امام خامنه ای پژوهی'' در یکی از مجتمع های آموزشی ایران!!

آذوح: مجتمع آموزشی ''طلوع'' دوره ای با عنوان ''امام خامنه ای پژوهی'' به راه انداخته و ثبت نام برای ترم تابستانی این دوره را آغاز کرده است.
به گزارش ''پارسینه'' ضرورت های نظری ''امام خامنه ای پژوهی'' درسی است که در این مجتمع آموزشی توسط علی جعفری از ستون نویس های سایت ''رجانیوز''تدریس می شود.
رجا نیروز از سایت های اصولگرای نزدیک به نهادهای امنیتی ایران به شمار می آید.
از دیگر اساتید این دوره می توان به چهره هایی همچون شهریار زرشناس، وحید جلیلی، وحید یامین پور، محمد سرشار، حسین صفارهرندی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و غلامحسین الهام نماینده مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.
در چند سال اخیر، اصولگرایان در ایران تلاش های بسیاری برای''تقدیس'' آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به کار بستند. آن ها، رهبر ایران را ''ولی فقیه'' و جانشین، ''امام زمان'' پیشوای دوازدهم شیعیان به شمار می آورند.
موسسه فرهنگی طلوع در سایت خود، در تعریف فعالیت خود نوشته است که با برگزاری دوره آموزشی ''به سوی تمدن اسلامی''، ''دغدغهٔ اصیل انقلاب اسلامی را در گذر از غربزدگی فکری و فرهنگی و تفکر در امکان‌های تحقق تمدن اسلامی پیگیری می‌کند؛''
در ادامه این معرفی آمده است: ''دسترسی به اساتید و نخبگان را برای جوانان متعهد به آرمان انقلاب اسلامی آسان‌تر کرده و آن‌ها را در ترویج و تعمیق گفتمان اصیل انقلاب یاری خواهد کرد.''
این موسسه دوره ها و همچنین سمینارهایی با حضور اساتیدی برگزار می کند که از چهره های سرشناس جریان اصولگرا در ایران هستند.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn