به منظور جلب رضایت قوه قضائیه و سپاه صورت می‌گیرد: انتساب اتهامات جنسی به منتقدان علی خامنه‌ای

آذوح: سایت «صلح‌نیوز» در پی ادامه سکوت و بی‌اعتنایی وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی و با هدف جلب نظر قوه قضائیه و سپاه پاسداران٬ اتهامات بسیار شنیعی متوجه منتقدان علی خامنه‌ای می‌کند.
این سایت نوپا که از سوی امیرحسین طاهرخان یکی از حامیان سابق محمود احمدی‌نژاد اداره می‌شود٬ در یک ماه گذشته اتهامات اخلاقی غیرقابل باوری متوجه منتقدان رهبر جمهوری اسلامی کرده است.
ادبیات و اتهامات این سایت محافظه‌کار مشابه ادبیات بازجویان سازمان اطلاعات سپاه در زندان‌های جمهوری اسلامی است.
«صلح نیوز» نخستین سایت در نظام جمهوری اسلامی است که ادبیات و نحوه برخورد بازجویان با متهمان در زندان‌های این نظام را در اخبار و گزارش‌های خود به کار گرفته است.
مدیر این سایت محافظه‌کار تندرو که در قوه قضائیه نیز دارای پرونده است با هدف جلب رضایت مقام‌های قضایی اتهام‌های جنسی فراوانی به فعالان سیاسی و مدنی در ایران وارد می‌کند.
قوه قضائیه و دادستانی تهران در برابر این اتهام‌ها که بسیاری از آنها متوجه منتقدان علی خامنه‌ای و اصلاح‌طلبان است٬ سکوت اختیار کرده و دست مدیر این سایت برای اتهام‌زنی‌های بیشتر را باز گذاشته‌اند.
این سایت در پناه چتر امنیتی سپاه و قوه قضائیه٬ منتقدان خامنه‌ای را متهم به «تجاوز به دختران خود»٬ «چند همسری» و برخی دیگر از «مفاسد اخلاقی» کرده است.
این اتهام‌ها و پرونده‌سازی‌ها که هر روز و به صورت علنی علیه منتقدان رهبر جمهوری اسلامی منتشر می‌شود٬ پیش‌تر در زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها به صورت پنهانی و دور از چشم افکار عمومی مطرح می‌شد.
عملکرد سایت «صلح نیوز» نمونه روشنی از عملکرد نیرو‌های حزب‌الله٬ بسیج و نیرو‌های امنیتی در برخورد با فعالان سیاسی و مدنی در ایران است که مقام‌های جمهوری اسلامی همواره این برخورد‌ها را انکار می‌کنند.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn